Velikonoční čokoládová vajíčka 65 g

Neohodnoceno

Veselá velikonoční vajíčka

Dovezli jsme nejlepší mandle, jemně je opražili a obalili v té nejlepší bílé a mléčné čokoládě. V našich velikonočních vajíčkách není přemíra cukru a místo umělých barviv jsme použili ovoce.

Španělské mandle se vyznačují  jemnou a sladkou chutí. Jemným pražením tato chuť ještě více vynikne.

Mandle jsme obalili ve čtyřech různých čokoládách, které jsme si sami od základu vyrobili z poctivých surovin bez lepku, lecitinů, rostlinných olejů a umělých barviv. Vajíčka jsou barvena pouze ovocem - českými malinami, českými borůvkami a dračím ovocem.

Bílá čokoláda s vanilkou je vyrobena z kakaového másla, sušeného mléka, třtinového cukru a zrníček vanilky. Získala bronzovou medaili ve světové soutěži Academy of Chocolate Awards.

Mléčná čokoláda z výběrových organických kakaových bobů z Madagaskaru je velmi jemná s intenzivní čokoládovou chutí. Ucítíte v ní jahody a další červené ovoce. Tato čokoláda získala v roce 2019 bronzovou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně.Ve stejném roce byla oceněna zlatou medaili v evropském kole soutěže International Chocolate Awards v Kodani a bronzovou medailí ve světovém finále této soutěže. Dále získala i jednu hvězdu na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Londýně.

Bílou čokoládu s českými malinami a borůvkami jsme vymysleli speciálně na Velikonoce. Má krásnou barvu a svěží letní ovocnou chuť.

Bílá čokoláda s dračím ovocem je také limitovaná edice na Velikonoce 2024. Nejvíc nás baví její barva.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 8847
116 Kč 178,46 Kč / 100 g
Velikonoční čokoládová vajíčka 65 g
Neohodnoceno
PRODUKTY S LÁSKOU TVOŘENÉ
POCTIVÉ PRODUKTY
PRODEJNA I E-SHOP
PRODEJNA I E-SHOP
S VÝBĚREM RÁDI PORADÍME
PORADÍME S VÝBĚREM
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE

Složení:  mandle, kakaové máslo, třtinový cukr, sušené mléko, kakaové boby, dračí ovoce, maliny, borůvky, vanilka.

Hmotnost 65 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: