Bala 21

Proč BALA 21?

 

Jmenuji se Hanka Krásová a po padesátce jsem se rozhodla založit start-up se zaměřením na zlepšení mikrobiomu, nálady a zdraví co největšího počtu lidí. Mým snem bylo přinést světu komplexní řadu probiotických produktů. Od nápojů pro děti, přes probiotické žvýkačky pro teenagery, až po kolageny a denní dávky probiotického proteinu pro seniory, abychom jim pomohli udržet svalovou hmotu.

Jak toho chceme dosáhnout?

Vyvinuli jsme pro vás ucelenou řadu probiotických produktů na bázi kombuchy. Tyto produkty mají za cíl optimalizovat váš střevní mikrobiom, který je často označován za náš "druhý mozek". Ve vyváženém stavu se můžete těšit na lepší spánek, vyšší fyzickou aktivitu, jasnější myšlení a lepší sociální vztahy. Naše zažívání ovlivňuje naprosto vše. Je smutné si uvědomit, že většina z nás si již ani nevzpomíná, jaké to je cítit se opravdu dobře jak fyzicky, tak mentálně.

Moje dětství strávené mezi vinicemi v malebné Pálavě mě seznámilo s tajemstvím fermentace hroznové šťávy na víno. Avšak během období COVIDu, kdy jsem se trochu nudila, mě osud přivedl k fascinaci kombuchou. Tento starobylý fermentovaný nápoj se vyrábí fermentací čaje a cukru pomocí symbiotické kultury bakterií a kvasinek, známé jako Scoby. Během měsíců fermentace vznikají vitálně důležité látky - zapouzdřená probiotika, vitamíny, enzymy, beta-glukany, flavonoidy a organické kyseliny. Ne každý však ovládá umění fermentovat nápoj tak dlouho, aby z něj zmizel alkohol. Jak se říká u nás: není vinař jako vinař.

Naše doplňky stravy jsou opravdu unikátní tím, že naši kombuchu fermentujeme déle, než je obvyklé. To eliminuje přítomnost alkoholu a kvasinek, které mohou vyvolat nadýmání nebo alergie. Díky prodlouženému fermentačnímu procesu, na rozdíl od běžných kombuch, které musí být uchovávány v chladničce, je náš probiotický nápoj stabilní i při pokojové teplotě. To vám umožní mít jej vždy při sobě, bez nutnosti chlazení. Obohacujeme ho o čtyři speciálně vybrané probiotické kmeny a prebiotika, která dokáží přežít cestu kyselým prostředím žaludku a aktivovat se až v zásaditém prostředí tenkého střeva, kde přispívají ke zdraví vašeho mikrobiomu. A to je právě to kouzlo pro naše tělo. Některé kmeny jsou navíc odolné vůči antibiotikům a všechny jsou bezpečné i pro děti.

A proč název BALA 21?

BALA v sanskrtu symbolizuje mladost, sílu a energii mysli - to vše chceme prostřednictvím našich probiotických produktů přinést vám, sobě i našim nejbližším. BALA pro nás znamená “balanc” neboli rovnováhu. Číslem 21 chceme zdůraznit, že zdravý mikrobiom je klíčem k prevenci a léčbě civilizačních nemocí a je tématem 21. století. Tuto spojitost mezi zdravými střevy, dobrou imunitou a celkovou kondicí těla i mysli si mnozí z nás uvědomili právě v období COVIDu.

Doufám, že vás naše probiotická řada BALA 21 zaujme a stane se součástí vašeho každodenního života, abyste se znovu cítili živí a spokojení!

Nejprodávanější

B21 ORIGINAL Main
PROBIODRINK Original 330ml
Na dotaz
Kód: 14082
 
69 Kč
Oarange
PROBIODRINK Orange 330ml
Na dotaz
Kód: 14079
 
69 Kč
B21 BITTERHERBAL Main
 
69 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

6970
16970

Značky

Položek k zobrazení: 3
B21 BITTERHERBAL Main
69 Kč

Objevte jedinečný charakter našeho Probiodrinku Bitter Herbal, s jemnou nahořklou chutí, zvýrazněného přítomností čtyř probiotických kmenů s prebiotiky odolných...

Kód: 14076
Oarange
69 Kč

Probiodrink Orange z řady BALA 21 je dokonalou harmonií mezi tradicí a novodobými chutěmi, navržená k obohacení vašeho denního režimu o jedinečný chuťový zážitek....

Kód: 14079
B21 ORIGINAL Main
69 Kč

Zažijte originální chuť našeho fermentovaného probiotického čaje, který stojí na pevných základech směsi výběrového zeleného a černého čaje. Naše tradiční kombuchová...

Kód: 14082