Chytré ovoce

Možná jste také zjistili, že je docela těžké najít v našich obchodech ovocné produkty, které by byly opravdu ovocné. Produkty bez dochucovadel, aromat, sladidel a barviv. A přitom, chuť ovoce je jen jedna: ta pravá, přírodní. Právě tuto chuť najdete v každém balení Chytrého ovoce.

Co je Chytré ovoce

Přinášíme vám poctivý, přírodní produkt, s obsahem více než 100 % kvalitního moravského ovoce a méně než 0 % konzervantů, stabilizátorů a dalších umělých látek. Zkrátka Chytré ovoce. Skvělé jen tak nebo na přípravu dezertů, omáček a marinád, úžasné v jogurtu, v kaši, na palačince nebo jinde – záleží jen na vaší chuti.

Kdo jsou naši dodavatelé

Od začátku jsme věděli, že chceme pyré Chytré ovoce vyrábět z regionálních surovin. Nejen proto, abychom podpořili místní pěstitele, ale také proto, abychom nadbytečnou dopravou nezatěžovali životní prostředí.

Dodavateli našeho ovoce jsou pěstitelé, kteří se snaží hospodařit šetrně a ekologicky, a kteří mají sady a zahrady vzdálené nejvýše 50 km od Olomouce, kde Chytré ovoce vyrábíme.

V čem je Chytré ovoce jiné

 Pro výrobu Chytrého ovoce používáme pouze pečlivě vybrané ovoce vysoké jakosti.
 Díky šetrné výrobě jsou v Chytrém ovoci zachovány vitamíny, minerály a také vláknina.
 Chytré ovoce chutná tak, jak má – nenajdete v něm žádná umělá sladidla, barviva, aromata ani konzervanty.
 Chytré ovoce vyrábíme převážně ručně podle tradiční receptury.
 Chytré ovoce můžete v kuchyni využít mnoha různými způsoby.
 Ovoce, které zpracováváme, pochází výhradně od místních pěstitelů a vykupujeme je za spravedlivou cenu.
 Výroba Chytrého ovoce podporuje domácí trh a je šetrná k životnímu prostředí.

Nejprodávanější

Rebarberry boruvka F S
 
50 Kč
Rebarberry Visen 1
 
50 Kč
Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

5051
15051

Značky

Položek k zobrazení: 6
Rebarberry boruvka F S
50 Kč

Malé modré míčky, které se v létě kutálí našimi lesy – kdo by je nemiloval. V borůvkových REBARBERRY jich najdeš plné hrsti.

Kód: 8223
Rebarberry Rybiz 1
50 Kč

Neprávem přehlížený klenot českých zahrádek, který však v koutě rozhodně sedět nebude! Chytré ovoce sesbírali ty nejvoňavější bobulky černého rybízu, které si podmaní i tvé...

Kód: 6844
Rebarberry Hruska 1
50 Kč

Zaručený letní hit našich farmářů. Šťavnaté ovoce, které osvěží a zažene pokušení cpát se prázdnými cukry. Hrušky zkrátka milujeme pro jejich dokonalou chuť.

Kód: 6837
Rebarberry Malina 1
50 Kč

Miluješ maliny? A tak Chytré ovoce jejich chuť ukryli do 100% ovocných plátků, které si můžeš dopřávat po celý rok bez ohledu na aktuální stav malinovníků v okolí.

Kód: 6843
Rebarberry Merunka 1
50 Kč

Když se řekne “meruňka”, vybaví se nám léto, slunce, ovocné knedlíky a prázdninová pohoda. Ochutnej meruňkové Rebarberry a další asociace na sebe nenechají dlouho čekat.

Kód: 6840
Rebarberry Visen 1
50 Kč

Spadnout z višně je průšvih, ale propadnout chuti tohoto ovoce si můžeš dovolit bez sebemenších výčitek. Podlehni vyváženému mixu sladké a kyselé chuti, jak ho pro nás namíchala...

Kód: 6845