Teavole

Poznejte svět, kde TeaVole je grál.

 
Chuť, která inspiruje.

Nechte se unést exkluzivním zážitkem Tea Vole, který probudí Vaše smysly. Kombinace vybraných přírodních ingrediencí, kvalitního čaje a pravého ovoce, zvolených s pečlivostí a láskou, spolu s jedinečným procesem studeného macerování, vytváří ohromující chuťové dobrodružství, které potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také duši. Hostina pro smysly, která Vám dává nezapomenutelné zážitky za každým douškem.

 
Málo cukru, hodně radosti.

Tea Vole vám ukazuje, že i s malým množstvím cukru můžete zažít velkou slast. S použitím přírodního třtinového cukru demerara dávkovaného s rozvahou, Vám přinášíme zdravější alternativu s plnou chutí. Tato koncepce dokazuje naši oddanost zdravému životnímu stylu, aniž bychom utrpěli na úkor výborné chuti. Čajové nápoje Teavole nejen zaženou žízeň, ale navíc neobsahují žádná umělá sladidla či barviva.

 
Čistá příroda v každé lahvi.

Každá láhev TeaVole je jedinečnou poctou přírodě. Naše čaje obsahují skutečné čajové lístky a opravdové ovoce, které jsou pečlivě vybrány a vytvořeny pomocí šetrného studeného procesu, aby Vám přinesly jednoduchost přírody přímo do Vašeho života. Obsah lahve nabízí čistou chuť a autentičnost bez přídavku umělých složek. Čistá příroda v každé lahvi, která Vám přináší čistý a přirozený chuťový zážitek.

Nejprodávanější

borůvka
 
48 Kč
jahoda
TEAVOLE ROIBOS S JAHODOU 0,33L
Skladem
Kód: 1000649
 
48 Kč
jasmín
 
48 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

4849
14849

Značky

Položek k zobrazení: 4
broskev
48 Kč

Broskev s bílým čajem Nealkoholický čajový nápoj vyrobený z čajového výluhu z bílého čaje a ovocného čaje s příchutí broskve. Používáme pouze suroviny vysoké kvality,...

Kód: 14317
borůvka
48 Kč

Splynutí černého čaje s borůvkou s nejnižším obsahem cukru je velmi jemná záležitost.

Kód: 1000656
jasmín
48 Kč

Pro milovníky čajů nabízí opravdový zážitek! Chuť je o něco méně sladká s jemnou hořkostí, což dodává celkovému dojmu naprostou jedinečnost.

Kód: 1000648
jahoda
48 Kč

Sjednocení jahody s rooibosem čaj plný ovocného a sladkého osvěžení, který vás okamžitě naladí na pozitivní vlnu a možná vrátí do dětských let.

Kód: 1000649