Symbiotics Superhuman 10 kapslí

Neohodnoceno

Nejlepší námi poznaná probiotika pro podporu imunity a tvorbu zdravého střevního mikrobiomu. Superhuman Symbiotics obsahují probiotika i prebiotika, tedy perfektní symbiózu zajišťující opravdovou živost přátelských bakterií. Ty díky výživě z ochranné kapsle odolají kyselému prostředí v žaludku a do vašich střev doputují stále aktivní.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 1000609
379 Kč 379 Kč / 1 ks
Symbiotics Superhuman 10 kapslí
Neohodnoceno
PRODUKTY S LÁSKOU TVOŘENÉ
POCTIVÉ PRODUKTY
PRODEJNA I E-SHOP
PRODEJNA I E-SHOP
S VÝBĚREM RÁDI PORADÍME
PORADÍME S VÝBĚREM
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE

Probiotika Superhuman přinášejí do tvých střev blaho. Obsahují 28 bakteriálních kmenů, které rády osidlují lidská střeva. Svou činností ve střevech podporují odolnost, střevní stěnu i celkové fungování mikrobiomu a vytvářejí hormony radosti. Naše kapsle jsou enterosolventní! 

Před lety, při studování mikrobiomu fyzicky a psychicky zdravého člověka, vědci identifikovali jeho hlavní probiotické bakterie. Po několika letech množení z nich vznikla synergická, tedy vzájemně se podporující a vysoce účinná směs probiotik. 

Fungují ve střevě dřív, než řekneš “pro-bio-tika”.

Bakterie jsou živeny jejich oblíbenou vlákninou z topinamburu, která jim dává sílu na cestu hluboko do střev. A díky své odolnosti vůči nízkému pH v žaludku, do tvých střev doputují živé, aktivní a funkční.

Probiotické kultury podporují řadu tělesných funkcí a hodí se jak pro přímou konzumaci, tak pro výrobu fermentovaných potravin.


Zdravý mikrobiom zajišťuje:

  • vstřebávání živin z potravy
  • odolnost vůči infekcím
  • emoční stabilitu a radost
  • tvorbu tepla
  • snížení stresu

Složení probiotik Superhuman v kapslích

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei subsp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis subsp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina (celulóza HPMC).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: