Olej z tresčích jater 240 ml

Neohodnoceno
  • bohatý olej na omega-3 vitamin A, D a E
  • vhodný pro imunitní a mentální podporu
  • prospěšný pro celkový zdravotní stav a prevenci běžných onemocnění
  • olej vhodný i pro děti
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 6984
363 Kč 151,25 Kč / 100 ml
Olej z tresčích jater 240 ml
Neohodnoceno
PRODUKTY S LÁSKOU TVOŘENÉ
POCTIVÉ PRODUKTY
PRODEJNA I E-SHOP
PRODEJNA I E-SHOP
S VÝBĚREM RÁDI PORADÍME
PORADÍME S VÝBĚREM
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE
NÁKUP AŽ PŘED DVEŘE

Potravní doplněk obsahuje vitamíny A, D a E. Je také bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, z nichž DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu a vývoje zraku. Společně s EPA přispívá ke správné funkci srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

DHA s EPA také přispívá k udržení správné hladiny triglyceridů v krvi a to při přívodu minimálně 2 g DHA a EPA kyseliny denně, ale nesmí překročit doplňkový přívod 5 g kombinace EPA a DHA kyseliny denně. Také přispívá k udržení normálního krevního tlaku a to při přívodu min. 3 g EPA a DHA kyseliny, ale nesmí překročit doplňková přívod 5 g kombinace EPA a DHA kyseliny.

Olej z tresčích jater je prospěšný pro celkový zdravotní stav a prevenci běžných onemocnění. Výroba tohoto doplňku stravy zajišťuje, že množství vitamínů A, D a E v oleji je vhodné pro děti.

Výzkum naznačil, že omega-3 mastné kyseliny mají řadu pozitivních účinků na růst a vývoj dětí. Pozitivní vliv pro děti a mladistvé s autismem, ADHD, nebo prostě jenom na zklidnění a soustředění. Většina studií mluví i o vhodné kombinaci rybího a konopného oleje, popř. CBD a CBG oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: