Uchované semínko

Naše bio-zelenina pochází přímo z naší farmy v Mšeckých Žehrovicích (40 km od Prahy). Věříme, že její kvalitě můžete důvěřovat.
Co je jinde velkou vzácností, ale u nás tradice, jsou ne-hybridní, s velké části vlastní semena z kterých všechno pěstujeme.
Na plevel nepoužíváme chemická hnojiva ani pesticidy, ale přírodní hnůj a ruční metody kontrolování plevele. Pěstování, sklizeň a skladování více než 50 různých druhů zeleniny vyžaduje velkou péči. Hodně z toho děláme ručně ale taky nám při těchto pracích pomáhají naše koně.

Samozřejmě používáme taky traktory hlavně pro větší plochy, kde pěstujeme kromě některých obilovin hlavně špaldu a dýní olejní.

V našem ovocném sadu udržujeme rozsáhlý genofond odrůd méně známých druhů ovoce, jako je rakytník, hloh, jeřáb, moruše, muchovník, kdoule další… Ty obohacují naše sezónní multivitaminové šťávy nejenom vitamíny ale i zvláštní chutí. Pro naše potřeby se těší naší oblibě taky naše zahrádka s léčivými bylinami na různé čaje a směsi.

Jsme několik rodin, které spolu žijí a obdělávají půdu. Aby byl náš společný život na farmě harmonický, musíme se taky postarat „plevel“, který se snaží prorůst do našich přátelství. Protože koneckonců „udržitelný život a farmaření“ začíná udržitelnými vztahy.

Věříme, že poctivost se projeví na dobrých výsledcích. Zejména na našich spokojených zákaznících. Farma je naše živobytí, proto jezdíme na trhy, kde nacházíme víc a víc zákazníků, kteří si oceňují naše úsilí. Jsme velmi vděční za zákazníky, které již máme.

Mnoho z naší zeleniny je sklizeno jen pár hodin předtím než si ji můžete koupit na farmářských tržištích ve Praze. Věříme, že Vás neodradí ani rozdíl v ceně, když naše produkty ochutnáte, tak pochopíte, že to stojí za to.

Nejprodávanější

Česká pohanka 500g
Česká pohanka 500g
Na dotaz
Kód: 7356
 
95 Kč
České jáhly 500g
České jáhly 500g
Na dotaz
Kód: 7353
 
90 Kč
Lněná semínka 250g
Lněná semínka 250g
Na dotaz
Kód: 7350
 
54 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

54270
154270
Lněná semínka 250g Kód: 7350
České jáhly 500g Kód: 7353
Česká pohanka 500g Kód: 7356
Yerba Mate 250g
270 Kč
Kód: 7347