Lavandia - Levandulová farma

Příběh Levandulové farmy z jižní Moravy jsme začali psát v roce 2014, kdy jsme vysadili více než 40 tisíc keříků levandule lékařské a s napětím očekávali první pěstitelské úspěchy. Pole se nachází v malé obci Starovičky, nedaleko Hustopečí a Lednicko-valtického areálu – v kraji vína, lidových tradic a významných kulturních památek. Naše políčko obklopené vinohrady nabízí nezapomenutelný výhled do krajiny, které dominují Pálavské vrchy.

Úcta ke krajině, tradicím, sounáležitost s přírodou a regionem jsou pro nás klíčové hodnoty, které se promítají ve všech oblastech našeho působení. V tomto duchu také obhospodařujeme naše levandulové keře. Samozřejmostí tedy je, že levanduli lékařskou pěstujeme přirozeným způsobem, tj. bez chemického ošetření. Rostliny zpracováváme velmi šetrně tak, abychom dosahovali velmi vysoké kvality květů, které dále využíváme pro výrobu potravinových, dekorativních, relaxačních a kosmetických výrobků.

Jakožto chráněný zaměstnavatel Vám chceme nabízet kvalitní produkty a služby a tím pomoci lidem, kteří nemají snadnou životní situaci. Budeme usilovat o to, abychom dosáhli našich cílů a s Vaší pomocí budovali jméno společnosti Lavandia s.r.o. ke vzájemné spokojenosti a růstu.

Věříme, že si vyberete z naší nabídky výrobků a služeb, a těšíme se na spolupráci s  Vámi.

 
Váš levandulový tým Lavandia s.r.o.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

135173
1135173
92 levandulova cokolada bio lavandia
135 Kč

Bílá čokoláda s jahodami a levandulí z jižní Moravy BIO

Kód: 7260
86 levandulova cokolada horka bio
135 Kč

Hořká čokoláda s levandulí z Jižní Moravy BIO Vhodná pro vegany

Kód: 7257
89 mlecna cokolada s levanduli bio
135 Kč

Mléčná čokoláda s levandulí z jižní Moravy BIO

Kód: 7263
50 lavandoffee bio
173 Kč

Mletá BIO káva s levandulí - skvělá na espresso, filtr nebo moka konvičkování.

Kód: 7254